Думаєте, що ви не зможете самостійно виростити овочі? Спробуйте ці легкі для вирощування насіння в вашому саду. У вас обов'язково все вийде.

Почати вирощувати овочі самостійно з насіння легко. Якщо ви вже намагалися в минулому безуспішно, спробуйте ці рослини в цьому році. Вирощування з насіння буде набагато дешевше і що найголовніше якісніше, ніж купувати розсаду. І значно дешевше, ніж купувати продукти в супермаркеті.

Нижче перераховані найпростіші овочі, які варто почати вирощувати з насіння:

Квасоля: Боби або квасоля? Це насправді анітрохи не має значення. Боби, можливо, найлегше насіння, щоб почати вирощувати на вашій ділянці.

Огірки: Висадите насіння прямо у відкритий грунт, коли грунт прогріється. Для отримання високого врожаю рекомендуємо використовувати гібридні сорти огірків.

Редис: сіяти можна ранньою весною, коли ще температура може бути занадто низькою для всього іншого.

Морква: ще один простий для вирощування овоч для початківця садівника. Спробуйте деякі з барвистих різновидів моркви, для гурманів, і більш традиційні сорти для збереження врожаю на зиму. Вирощування моркви стане прекрасною альтернативою, щоб замінити моркву з супермаркету.

Салати: Салат-латук, різноманітні листові і головчасті салати легко вирощувати на дачній ділянці.

Кабачки: один з простих овочів для вирощування на вашій ділянці. Висаджувати насіння необхідно прямо у відкритий грунт, як тільки грунт прогріється. Вибирайте для посадки якісне насіння відомих виробників, і ви будете забезпечені свіжими кабачками до самих заморозків.

При самостійному вирощуванні овочів, ви точно будете знати, що ніякі шкідливі хімічні речовини вони не містять.

Квіти не тільки прикрашають вашу клумбу і будинок, але так само стануть приманкою для бджіл і комах, які в свою чергу будуть запилюватимуть не тільки квіти, а й овочі. Раніше ми вже розглядали, як запилення впливає на врожай, статтю можна прочитати тут.

Одні з найпростіших квіткових культур для початківця садівника:

Космея: красива однорічна рослина висотою до 70 см. Цвіте Космея з липня до заморозків. Рослина невибаглива до грунту і погодних умов. Ідеальний варіант для початківця садівника.

Соняшники: одна з найпростіших в вирощуванні рослин. Соняшники не люблять пересадки, тому саджайте насіння безпосередньо в грунт, де ви хочете, щоб вони росли.

Маки: однорічні маки легко почати вирощувати з насіння. Висівають їх прямо у відкритий грунт під час прохолодної, дощової погоди. Рослина віддає перевагу відкритим сонячним ділянкам, які захищені від вітру.

Ціннія: це декоративне однорічна рослина буває різних видів, має різноманітність кольорів і досягає різної висоти. Ціннія рослина теплолюбна, і може терпіти сухі і гарячі погодні умови.

Чорнобривці: класичні, легкі для вирощування однорічні рослини. Існує різномаїття сортів чорнобривців, і кожен може вибрати той сорт, який подобатися саме йому.

Настурції: бутони бувають різних кольорів і з приємним запахом. Цвіте настурція з червня і до заморозків.

 

Крім залучення бджіл та інших комах для запилення, найбільша перевага вирощування квітів є те, що ви отримаєте живий квітковий магазин у вашого будинку!